Iespējams labākie viesu nami Latvijā
Jun30

Iespējams labākie viesu nami Latvijā

Mūsu dinamiskajā laikā, kad katram ir ļoti daudz, kas jāpaspēj gan darbā, gan mājās un mūs mīt pārdzīvojumi par tuviniekiem, darbu, naudu, mēs visi esam pakļauti stresam. Nemiers, citreiz par panikas lēkmes, negatīvas domas, bezmiegs – tās ir izteiktās stresa pazīmes. Jūsu organisms jums signalizē – es jau esmu galīgi nomocīts, lūdzu, atpūtini mani!

Beidzot ar šefu ir sarunāts, un- urrā! –  jums tiek piešķirts ilgi gaidītais atvaļinājums, un priekšā ir brīnišķīgs atpūtas laiks! Domāju, ka lieki teikt, ka nekādā gadījumā nedrīkst palikt mājās un visu atvaļinājumu pavadīt pie televizora uz dīvāna. Jūsu organisms „paldies” jums par to noteikti nepateiks!

FacebookTwitterGoogle+Share
Read More
Viesu nami un citas atpūtas iespējas skaistākajās vietās
May25

Viesu nami un citas atpūtas iespējas skaistākajās vietās

Skaista vietas Gaujas krastā vai klusums pie kāda no Latvijas skaistākajiem ezeriem. Tās ir tikai pāris no lietām, ko mums sniedz Latvija. Un tajā pašā laikā es vēlos teikt arī to, ka tieši šīs ir tās lietas, ko mēs ļoti bieži nenovērtēja. Kas man personīgi šķiet pavisam muļķīgi, ņemot vērā to, ka mēs visi nereti domājam par dažādām atpūtas iespējām, kas vienlaikus dotu iespēju izbaudīt patiesu skaistumu.

Šīs ir tas brīdi, kas lielāka daļa cilvēku steidz meklēt piedāvājumus, kas ļautu brīvo laiku pavadīt kaut kut ārzemēs. Tā vien šķiet, ka vidi uzskata, ka tikai un vienīgi ārpus Latvijas robežām ir iespējams atrast kaut ko interesantu. Kaut ko tādu, kas mums ļautu patiešām skaistā veidā pavadīt savu brīvo laiku un dotu iespēju atpūsties.

Read More
Izbaudi lielisku atpūtu Latvijā
May23

Izbaudi lielisku atpūtu Latvijā

Viena no lietām, ko es nekad īsti neesmu sapratis ir cilvēku sūdzības par mazajām atpūtas iespējām Latvijā. Jo atliek vien atvērt acis un nedaudz mums palūkoties apkārt, kad skaidrs kļūst tas, ka šādu iespēju mums tik tiešām netrūkst. Turklāt to visu starpā ir iespējams atrast kaut ko tādu, kad būs piemērots ikviena cilvēka gaumei un vajadzībām. Protams, kaut kāda neapmierinātība no cilvēku puses pastāvēs vienmēr.

Tomēr šeit nu ir svarīgi saprast arī to, ka tieši mēs paši esam tie, kas šo nozari uztur dzīvu. Tā darbojas mūsu dēļ un var pastāvēt tikai tad, ja mēs to izmantojam savai atpūtai. Nu jā, nav jau nekādu šaubu par to, kā tālas zemes mums vienmēr šķiet daudz skaistākas.

Read More
Oļegs Solodovs un viņa noderīgais viedokli
Aug19

Oļegs Solodovs un viņa noderīgais viedokli

Jūs noteikti jau esat sapratusi to, ka viss par ko es runāju, lielā mēra ir saistīts ar attīstību. Un tā tas ir tāpēc, ka tieši kopējas valsts vai reģionu attīstības rezultātā ir iespējams uzlabot rezultātus arī atsevišķu nozaru darbībā. Lūk, tieši tāpēc ir svarīgi, ka mēs vienmēr sekojam līdzi dažādām attīstības tendencēm, kas jau laicīgi ļautu saprast to, kādā virzienā vajadzētu skatīties, lai nākotnē sasniegtu pašus labākos rezultātus.

Tomēr šeit rodas jautājums par to, kur tad mēs vispār varam iegūt tādu patiesām kvalitatīvu informāciju par tām lietām, kas mums ir svarīgas? Saprotams, ka es to nebūtu jautājis, ja tas viss būtu tik vienkārši.

Jo realitāte tik tiešām ir tāda, ka mēs nevaram tā vienkārši atvērt kādu ziņu portālu un uzzināt tās lietas, kuras ņemot vērā varētu noteikt biznesa attīstības virzienu. Galvenokārt tāpēc, ka informācija nav tik kvalitatīva kā nepieciešams, turklāt tā ir pasniegta ļoti nekonkrēti, kas tad arī visu sarežģī.

To saprotot, es jau labu laiku atpakaļ sāku meklēt dažādās alternatīvas. Proti, tādus informācijas avotus, kas ļautu uzzināt kaut ko daudz konkrētāku un noderīgāku. Vienu no šādiem informācijas avotiem ir iespējams lasīt te, ko no pieredzes iesaku darīt ikvienam no jums.

Read More
Atpūta pēc plastiskās ķirurģijas
Jun19

Atpūta pēc plastiskās ķirurģijas

Ja mēs nedaudz pameklējam informāciju par dažādiem viesu namiem Latvijā, ātri vien skaidrs kļūst tas, ka piedāvājumu klāsts ir patiešām liels. Un tas arī liek domāt par to, cik grūti atsevišķiem viesu namiem varētu iet ar sevis pierādīšanu, kā augstas kvalitātes pakalpojumu sniedzējiem. Tieši tāpēc arī ir tik ļoti svarīgi, ka viesu nami ņem vērā to, ka notiek visapkārt un pielāgojas mūsdienu patērētāju prasībām. Lūk, tieši tādā veidā ir iespējams spert pirmo soļus ceļā uz augstākas kvalitātes pakalpojumu sniegšanu.

Kā jau par to runāju vienā no nesenajiem rakstiem, lielas priekšrocības mums varētu sniegt sadarbības veidošana ar tādiem pakalpojumu sniedzējiem, kas nodrošina skaistuma un atpūtas procedūras. Nav nekādu šaubu par to, ka cilvēkiem, kas dodas prom no mājām, lai uz pāris dienām aizmirstu par visiem ikdienas notikumiem, šādas iespējas var šķist patiešām pievilcīgas.

Šoreiz vēlos iet vēl nedaudz tālāk un teikt to, ka patiešām laba iespēja būtu arī tāda kā atpūtas un atveseļošanās centra veidošana. Un to jau nemaz nebūtu grūti panākt ņemot vērā to, ka viesu nama veidošana un uzturēšana ar to ir cieši saistīta. Nu protams, šeit lielu uzmanību vajadzētu pievērst tām specifiskajām lietām un tas nozīmē, ka jau atkal vajadzētu veidot sadarbību ar nozares speciālistiem.

Šajā gadījumā tie varētu būt, piemēram, plastisko operāciju ķirurgi, kas pēc operācijas veikšanas, saviem klientiem ieteiktu pāris dienu atpūtu kādā speciāli pielāgotā viesu namā. Šādai iespējai ir tik tiešām liela nozīme, jo pēc šādu procedūru veikšanas ķermenim tik tiešām ir nepieciešama laba atpūta, lai tas varētu pilnībā atgūties no pārmaiņām, par kurām vairāk iespējams uzzināt lapā http://jaunaes.lv/krusu-palielinasana-un-tev-piemeroti-krusu-implanti/. Šeit mēs varam pārliecināties par to, ka plastiskā ķirurģija ir patiešām plaša nozare un to ietekmē daudzi un dažādi faktori.

atpūta pēc operācija

Tas viss arī pierāda to, ka mums vajadzētu cilvēkiem piedāvāt šādas atpūtas iespējas, jo tās vienkārši ir nepieciešamas. Turklāt skaidri redzams ir tas, ka mūsdienās šāda vieda procedūru izmantošana kļūst arvien populārāka. Turklāt krūšu palielināšana ir tikai viena no daudzajām iespējām, ko mums sniedz plastiskā ķirurģija. Līdz ar to kļūst skaidrs tas, ka ir iespējams piesaistīt patiesām plašas auditorijas uzmanību.

Tam, protams, ir patiešām liela nozīme, ja mēs vēlamies veiksmīgi darboties. Tomēr te nu vēl vajadzētu atcerēties to, ka lielākajā mērā viss ir atkarīgs tikai un vienīgi no mums pašiem. Tieši mūsu attieksme pret attiecīgā darba veikšanu ir tā, kas tiešā veidā ietekmē klientu ērtības un kopējo darba kvalitāti. To vajadzētu ņemt vērā ikvienam, kurš ir nolēmis kaut kādā veidā darboties šajā nozarē.

Lai vai kā, attiecīgajā gadījumā vislielākā nozīme ir tam, ka mēs izveidojam veiksmīgu sadarbību ar kādu plastisko ķirurgu. Viss jau sākas ar to, ka mēs uzzinām, kas ir tās lietas, kurām šeit vajadzētu pievērst vislielāko uzmanību. Tādā veidā mēs varam sākt vienkārša viesu nama pielāgošanu speciālām vajadzībām. Un te nu varu teikt to, ka būs nepieciešams patiešām smags darbs. Tāpēc arī ir tik svarīgi, ka mēs saņemam palīdzību no profesionāļu puses. Galu galā, tieši plastiskie ķirurgi ir tie, kas vislabāk zina, kas pēc procedūras varētu būt vajadzīgs sievietei, kas ir izvēlējusies uzlabot savu krūšu formu.

Read More
Kāzas un citas svinības skaistā viesu namā
Jun16

Kāzas un citas svinības skaistā viesu namā

Saprotams, ka viesu nami veic mazliet vairāk darba par vienkāršu klientu izmitināšanu skaistās telpās. Un arī lai panāktu to pietiekoši augstā kvalitātē ir jāņem vērā daudzi un dažādi faktori. Jāveic rūpīga plānošana un darbs. Turklāt paralēli tam visam mēs veicam vēl dažādus darbus. Galvenokārt tā ir dažādu pasākumu organizēšana. Un arī šeit liela nozīme ir tam, ka augstā kvalitātē tiek izpildīts ikviens no daudzajiem kritērijiem, kas šo darbu ietekmē.

Tieši dažādu pasākumu un svētku rīkošana ir tie īpašie brīži darbojoties šajā biznesā. Un ņemot vērā to, cik lielu nozīmi dažādiem pasākumiem pievērš klienti, ir ļoti svarīgi, ka mēs darām visu, kas ir mūsu spēkos, lai sasniegt pašu labāko rezultātu.

Varētu teikt, ka svētki un to organizēšana ir kā liels izaicinājums. Tieši šeit arī lieliski atklājas tas, cik augstās kvalitātē viesu nams ir spējīgs strādāt. Tas ir kā pārbaudījums, kuru mums ir jāiztur, lai pārliecinātos par to, ka mēs esam spējīgi paveikt patiešām daudz. Un no pieredzes varu teikt to, ka visu dažādo svētku un pasākumu starpā ir tādi, kas īpaši izceļas. Galvenokārt jau tāpēc, ka atsevišķu cilvēku dzīvēs tiem ir izteikti liela nozīme un līdz ar to organizēšana paliek daudz sarežģītāka.

Par lielisku piemēru šajā sakarā ir iespējams minēt kāzas. Tas bez šaubām ir patiesi svarīgs pasākums iesaistīto cilvēku dzīvēs. Un tāpēc arī ir svarīgi, ka viss tiek paveikt patiešām augstā kvalitātē. Šeit mums ir jāpievērš uzmanību pat tādām lietām kā kāzu mūzikanti, kas lielā mērā ietekmē visu svētku atmosfēru. Saprotams, ka kāzu īpašai pāris pats izvēlēsies tieši tos muzikantus, kas viņiem vislabāk patiks. Tomēr būtu labi, ja mēs varētu dot kaut kādus ieteikumus. Tas viņiem, pavisam noteikti, palīdzētu. Un ir svarīgi, ka mēs viņiem sniedzam atbalstu pilnīgi visos iespējamajos veidos.

kāzas viesu namā

Šajā sakarā vēl varu minēt to, ka mums vajadzētu būt gataviem šādus svētkus uzņemt un rīkot no tehniskā viedokļa. Tas nozīmē, ka mums vajadzētu parūpēties par to, ka mēs varam kāzu muzikantiem sniegt tādu atbalstu, kāds tiem ir nepieciešams. Jo šīm lietām jau ir ļoti liela nozīme un tās savstarpēji viena otru lielā mērā ietekmē. Un ja vien mēs vēlamies saviem klientiem un svētku viesiem nodrošināt pašus labākos atpūtas apstākļus, mums ir jāparūpējas par ikvienu no šiem dažādajiem jautājumiem.

Turklāt mūzika taču ir tikai vien no ļoti daudzajām lietām, kam ir liela nozīme kāzās. Un te nu es vēlētos teikt to, ka kaut kādas zināšanas mums vajadzētu iegūt par ikvienu no daudzajiem jautājumiem, ar ko mums var nākties saskarties.

Šeit protams svarīgi ir atcerēties to, ka svētku rīkošanā liela teikšana ir tieši cilvēkiem, kas to visu pie mums vēlas organizēt. Un ja vien mēs nevēlamies zaudēt klientus tad ir ļoti svarīgi, ka mēs esam gatavi un protams sadarboties. Jo tikai tādā veidā būs iespējams sasniegt to rezultātu, ko mūsu klienti būs vēlējušies.

Kāzu rīkošana nu dien nav viegls darbs. Turklāt šie ir tie svētki, kurus rīkojot mūs pārņem patiešām liela atbildības sajūta. Tā tas ir tāpēc, ka šīs diena, īpašajām pārim, ir patiešām nozīmīga un ir ļoti svarīgi, ka mēs darām visu, kas ir mūsu spēkos, lai galu galā sasniegt pašu labāko rezultātu.

Read More
Skaistums un atpūta ir cieši saistītas lietas
Jun15

Skaistums un atpūta ir cieši saistītas lietas

Nesen vienā no rakstiem jau minēju to, ka viena no labākajām iespējām, ko mēs varam izmantot savā labā ir sadarbības veidošana ar citiem uzņēmējiem. Un no pieredzes varu pateikt to, ka tāda vieda mēs varam iegūt patiešām labas priekšrocības, kas mums ļauj strādāt daudz labāk. Nu protams, viss jau ir atkarīgs no mums pašiem un tā, ar cik lielu atdevi esam gatavi rīkoties. Bet skaidrs kā diena ir tas, ka šāda sadarbības var dot mums iespēju iegūt daudz jaunu klientu.

Par vienu no šādām iespējām arī šodien, pavisam nedaudz, vēlos parunāt. Jo jūs jau labi zināt to, ka es vienmēr domāju par jaunām iespējām un to izmantošanu, kas galu galā mums ļautu sasniegt lieliskus rezultātus savā darbā. Un tā vien šķiet, ka ir kāda patiešām lieliska iespēja, kuras izmantošana pareizā veidā tik tiešām varētu piesaistīt lielāku cilvēku uzmanību.

Redziet, runājot par viesu namiem pats svarīgākais tik tiešām ir tas, ka cilvēkiem tiek dota iespēja izbaudīt lielisku atpūtu. Un mūsu uzdevums ir par to parūpēties. Tāpēc arī liela nozīme ir tam, ka tiek sniegtas dažādas atpūtas iespējas un specifiskas procedūras, kuru izbaudīšana ļautu pilnībā aizmirst ikdienas rūpes.

Saprotams, ka mums pašiem par to visu parūpēties varētu būt grūti. Galu galā, dažādas ar atpūtu un ķermeņa kopšanu saistītās procedūras var būt ļoti specifiskas. Un atsevišķos gadījumos to veikšana par pieprasa speciāla sertifikāta iegūšanu. Tāpēc ir svarīgi, ka mēs domājam par sadarbību ar speciālistiem. Ar tiem, kad darbu spēj veikt tā, kā aprakstīts šeit.

skaistums

Tam ir liela nozīme tāpēc, ka mēs taču vēlēsimies saviem klientiem sniegt tikai un vienīgi visu to labāko neatkarīgi no tā, kādus tieši pakalpojumus viņi izvēlas. Ir svarīgi, ka visās situācijās viņus varam nodrošināt ar lielisku apkalpošanu un rezultātiem. Tieši tāpēc arī sadarbības veidošanas gadījumā ir jādomā par to, ka attiecīgais skaistumkopšanas salons spēj nodrošināt augstas kvalitātes pakalpojumus. Tas pats attiektos arī uz tiem cilvēkiem, kas sniegtu masāžas. Un nav nekādu šaubu par to, ka cilvēki šādu iespēju novērtētu patiešām augstu.

Kā jau minēts, viss lielā mērā ir atkarīgs tieši no mums pašiem. Jo tad, kad izmantojam palīdzību no malas, tieši mēs paši esam tie, kas pieņem lēmumus saistībā ar šo pakalpojumu izmantošanu. Un šeit nav nozīmes tam, par kāda veida pakalpojumiem iet runa.

Skaidrs kā diena ir tas, ka viesu namiem laba sadarbība varētu izveidot ar skaistumkopšanas saloniem un masāžās pakalpojumu sniedzējiem. Jo šīs ir tās lietas, kam ir tik tiešām cieša saistība ar tām lietām, ko cilvēki labprāt izbauda. Un kad runa iet par atpūtu, nav šaubu, ka cilvēki ir gatavi izmantot visas iespējas, kas ļautu viņiem justies daudz labāk, lai līdz ar to varētu aizmirst pelēko ikdienu.

Un es vienmēr esmu uzskatījis, ka tas tik tiešām ir mūsu pienākums, par šīm lietām un to sakārtošanu rūpēties. Nu, protams, tas tā ir tad, ja mēs vēlamies saviem klientiem nodrošināt pašus labākos dzīves apstākļus. Un ja vien mūsu mērķis ir veiksmīga darbība ilgtermiņā, tad šīm lietām tiešām vajadzētu kļūt par prioritāti. Tādā veidā mēs bez šaubām varam kļūt par to viesu namu, kas saviem klientiem piedāvā tikai un vienīgi labāko servisu.

Read More
Gultas veļas, matrača un spilvenu lielā nozīme
Jun13

Gultas veļas, matrača un spilvenu lielā nozīme

Kopš bloga izveidošanas brīža nemaz nav pagājis tik ilgs laiks. Tomēr mēs jau lieliski esam pārliecinājušies par to, ka darbu vienu namā ietekmē patiešām daudzi un dažādi faktori. Un tas viss tikai un vienīgi pierāda to, ka mums ir jābūt ļoti uzmanīgiem pieņemot jebkādus lēmumus un ir svarīgi domāt par to, kā tas viss mums varētu nākt pat labu ilgtermiņā.

Turklāt svarīgi ir saprast to, ka laika gaitā mums var nākties saskarties ar dažādām nestandarta situācijām un liela nozīme ir tam, ka mēs esam spējīgi iegūt jaunas zināšanas un pielāgoties ikvienai no šīm situācijām. Protams, viss jau atkal ir saistīts ar to, ko saucam par ilgtermiņa attīstību. Tomēr tajā pašā laikā mēs nedrīkstam aizmirst arī par tādām daudz vienkāršākām lietām. Un liela nozīme ir tam, ka mēs paši saprotam, kas tad ir tie paši svarīgākie jautājumi.

Bez šaubām varu teikt to, ka tieši viesu nama klientu ērtības ir tas faktors, kuram vajadzētu pievērst vislielāko uzmanību. Jo skaidrs, ka bez klientiem, no šī biznesa nav pilnīgi nekādas jēgas. Un tas mums liek domāt par visām lietām, kas ietekmē klientu vērtības. Protams, to visu tā uzreiz ir grūti iedomāties. Tāpēc es regulāri apmeklēju dažādus seminārus, kuros tad arī ir iespējams uzzināt visu nepieciešamo..

Tā, piemēram, vēl pavisam nesen man nācās sākt domāt par klientu miega kvalitāti. Un uz šo jautājumu tagad es skatos ņemot vērā matraču kvalitāti, segas un spilvenu kvalitāti, kā arī to, no kāda materiāla ir ražota gultas veļa. Un ja arī jūs tas viss interesē, tad iesaku apmeklēt lapu MiegaLux, kur jūs varēsiet uzzināt vēl vairāk par šiem jautājumiem. Šeit svarīgi saprast to, ka mūsu miegu ietekmē daudzi un dažādi faktori. Un liela nozīme ir tam, ka šie dažādie faktori tiek ņemti vērā, ja mēs vēlamies saviem klientiem nodrošināt izcilus gulēšanas apstākļus.

gultas vieta

Dažreiz šķiet, ka tie tādi sīkumi vien ir. Tomēr atliek vien pašiem izmēģināt to, kā ir gulēt uz augstas kvalitātes matrača, izmantojot tieši tavam gulēšanas stilam piemērotu spilvenu. Tāpat liela nozīme ir arī gultas veļai. Lūk, pat šāds šķietams sīkums var tiešā veidā ietekmēt to, cik ērti jūtas mūsu klienti. Un nav pilnīgi nekādu šaubu par to, ka jūsu klienti šos sīkumus spēs novērtēt patiešām augsti.

Iespējams, viņi pat nepievērsīs uzmanību tieši tam, kāds ir gultas matracis, kāda ir sega un gultas veļa. Tomēr skaidrs ir tas, ka viņi jutīsies labi un nakts laikā būs lieliski izgulējušies. Un līdz ar to viņi sapratīs, ka tieši jūsu viesu nams ir tā vieta, uz kuru vajadzētu doties, kad ir radusies vēlme atpūsties.

Tāpēc jau arī ir ļoti svarīgi, ka mēs iegūstam dažādas jaunas zināšanas. Jo tikai un vienīgi tādā veidā mēs varam sākt saprast, kas ir tie daudzie faktori, kuriem vajadzētu pievērst uzmanību. Vēl jo vairāk, par to visu interesējoties vēl vairāk, mēs sākam saprast, kā to visu īstenot visaugstākajā kvalitātē.

Šeit nu tik tiešām jāsaka tas, ka nav nekādu šaubu par šādu jautājumu sakārtošanas augsto nozīmi. Jo kā jau teicu, pats svarīgākais ir tas, ka mēs domājam par saviem klientiem un viņu ērtībām. Tas kļūst par pierādījumu mūsu spējām strādāt augstā kvalitātē.

Read More
Vizītkarte viesu nama biznesa attīstībai
Jun10

Vizītkarte viesu nama biznesa attīstībai

Iepriekšējos rakstos daudz runāts par to, kā mēs savā labā varam izmantot dažāda veida tehnoloģijas. Un nav jau arī nekādu šaubu par to, ka moderno tehnoloģiju iespējas mums tik tiešām ļauj paveikt daudz vairāk. Lūk, tieši tāpēc arī ir svarīgi, ka mēs domājam par to, kā varam iemācīties dažādas jaunas lietas, kas dotu mums iespēju sasniegt arvien labākus rezultātus. Nu, tas protams attiecās uz mums tad, ja mēs vēlamies savam viesu namam piesaistīt lielāku cilvēku uzmanību.

Tās ir lietas, kas mums ļauj virzīties uz priekšu un tāpēc arī vienmēr esmu licis tādu uzsvaru uz tiem jautājumiem, kas ir saistīti ar dažāda veida tehnoloģijām. Un tomēr, mums nekādā gadījumā nevajadzētu ar šiem jautājumiem aizrauties tik tālu, ka tiek aizmirst par vienkāršākām lietām. Jo jebkuru biznesu jau ietekmē daudzi un dažādi faktori. Un paša labākā rezultāta sasniegšana ir iespējama tikai tad, kad mēs ņemam vērā ikvienu no šiem dažādajiem faktoriem. Kas nozīmē, ka mums ir jādomā arī par nedaudz vienkāršākiem risinājumiem, par kuriem mēs nereti varam aizmirst.

Tieši tā arī ir viena no lielākajām problēmām, ar ko mums var nākties saskarties. Jo mēs šīs lietas uztveram par kaut ko tik pašsaprotamu, ka par to vienkārši aizmirstam. Un līdz ar to arī ilgtermiņā vairs nav iespējams sasniegt tos pašus labākos rezultātus.

Kā to mainīt? No pieredzes varu teikt to, ka izvēle izveidot vizītkarti var lielā mērā uzlabot biznesa attīstību. Bet šeit arī svarīgi ir atcerēties to, ka vizītkartes izveidošanai ir jānotiek patiesi augstā kvalitātē. Un tāpēc liela nozīme ir tam, ka šo darbu veic pieredzējuši cilvēki, kas labi zina, kādi ir paši labākie risinājumi. Galu galā, vizītkarte kalpo par mūsu biznesa seju, kas rada pirmo iespaidu.

vizītkarte viesu namam

Un tas nozīme to, ka nekādas kļūdas šeit nedrīkst pieļautas. Protams, kādām varētu šķist, ka vizītkartes izveidošana nav nekas grūts un ka šo darbu varētu paveikt ikviens. Tomēr patiesība ir gluži savādāka.

To es jums tik tiešām saku no savas pieredzes. Un tāpēc arī var ieteikt konkrētu šī darba veicēju. Profesionālā poligrāfija Hromets šo darbu paveiks augstā kvalitātē un arī cenas būs vairāk kā atbilstošas tieši šai augstajai kvalitātei. Ņem to vērā, jo ja mēs domājam par to, ko darīt sava biznesa labā, tad nevajadzētu uztraukties par naudas ietaupīšanu.

Nu jā, mēs jau vienmēr vēlamies nedaudz ietaupīt. Tomēr arī šeit vajadzētu atcerēties to pašu jautājumu, ko esmu uzsvēris arī iepriekš. Proti to, ka mums par šīm lietām vajadzētu domāt ilgtermiņā. Jo mēs taču vēlamies strādāt labāk ne tikai šodien, bet arī nākotnē. Un tas nozīmē, ka ikviens darbs ir jāpaveic tik augstā kvalitātē, lai tie varētu ielikt spēcīgus pamatus ilgtermiņa izaugsmei.

Protams, arī tādas lietas kā vizītkartes var lielā mēra ietekmēt biznesa attīstību. Un tieši tāpēc arī es izvēlējos runāt par šo lietu. Ir svarīgi, ka mēs arvien labāk sākam saprast to, ka ir tās lietas, kurām mums vajadzētu pievērst uzmanību. Pat ja jūsu viesu māja ir patiešām skaista ir jādomā arī par to, kā attīstīt savu biznesu. Mums ir jābūt drošiem par to, ka radām vislabāko iespaidu ikvienā situācijā. Tieši tādā veidā mēs varēsim sasniegt labākos rezultātus.

 

Read More
Remonts pēc starpgadījumā viesu namā
Jun09

Remonts pēc starpgadījumā viesu namā

Ir neskaitāmas lietas, ko labam viesu namam vai jebkurai citai atpūtas vietai vajadzētu ņemt vērā. Nu protams, ja runa iet par izteikti augstas kvalitātes pakalpojumu nodrošināšanu, kas apmierinātu klientus un liktu tiem atgriezties pie jums atkal un un atkal. Man jau šķiet, ka tieši to vēlas panākt ikviens cilvēks, kurš darbojas šajā biznesā. Un tāpēc arī uzskatu, ka ir svarīgi runāt par šīm lietām. Jo kā jau esmu teicis arī iepriekš, liela daļa no tiem nozīmīgajiem faktoriem mēdz būt sīki un grūti saskatāmi.

Līdz ar to mēs par šīm lietam nereti pavisam aizmirstam. Tomēr mēs taču saprotam, ka svarīgi ir pievērst uzmanību it visam. Lai vai kā, pašas svarīgākās lietas noteikti ir apmeklētāju ērtības un drošība. Un ja runājam par drošību, tad nu svarīgi ir saprast to, ka uzmanību ir jāpievērš ne tikai viņu pašu fiziskajai drošībai, bet arī tam, ka viņiem piederošās lietas, kas ir paņemtas līdzi, netiek nozagtas vai sabojātas.

To nu varu pateikt arī no savas pieredzes jo reiz nācās nokļūt situācijā, kad viesu namā, veicot vienu no piedāvātajiem atpūtas veidiem, kādam viesim tika pilnībā sabojās mobilais telefons. Saprotams, ka iepriekš viņš netika brīdināts par to, kāds var būt šīs aktivitātes iznākums. Nu, par laimi bija zināms, kādu ieteikumu dot un darbinieki ātri vien parūpējās par to, ka ierīce nonāk kvalitatīva servisa darbinieku rokās. Šajā gadījumā tie bija eksperti no Mobile Monsters un mēs varam būt tikai un vienīgi priecīgi par to, ka cilvēkiem šādās nepatīkamās situācijās tiek dotas iespējas jau pavisam drīz attiecīgo ierīci atgūt.

telefons vesels

Te nu jāsaka, ka es ļoti labi zinu to, ka ar līdzīgām situācijām cilvēkiem nākas saskarties visai bieži. Un nav jau nekāds brīnums, ja mēs ņemam vērā to, ka viedtālruņi un planšetdatori ir kļuvuši par daļu no mūsu ikdienas. Kas nozīmē, ka arī remonta pakalpojumi kļūs arvien pieprasītāki. Un liela nozīme ir tam, ka dažādu viesu namu īpašnieki zina, ko šādās situācijās vajadzētu klientiem ieteikt.

Vēl jo vairāk, ir svarīgi, ka par to visu tiek domāts vēl pirms kādā nepatīkama situācijas ir mūs skārusi. Proti, ja viesu nams piedāvā dažādos interesantos veidos pavadīt laiku saviem apmeklētājiem, par šo mantu drošību ir jāparūpējas. Jau laicīgi vajadzētu teikt to, ka pastāv zināmi riski un lai no tiem izvairītos vajadzētu ņemt vērā kaut kādus nosacījumus. Kvalitatīvs apkalpošanas biznes vienmēr domā par cilvēku ērtībām un tāpēc arī to vajadzētu ņemt vērā.

Protams, kaut kādas problēmas var rasties vienmēr un it īpaši tad, ja cilvēki atrodas tālu no savām mājām, mums vajadzētu domāt par to, kā mēs varam viņiem palīdzēt. Lūk, tā nu būs viena no lietām, ka mūsu klienti vērtēs patiešām augstu. Piemēram, viedtālruņa vai planšetdatora nogādāšana servisā un parūpēšanās par to, ka tas tiek salabots pēc iespējas ātrāk.

Tā vien šķiet, ka mums nevajadzētu uztraukties par klientu mantu remontu, tomēr šīs ir lietas, kas ilgtermiņā atstās patiešām lielu, protams, pozitīvu iespaidu uz jūsu biznesu. Un tas viss būs saistīts ar to, ka cilvēki augstu vērtēs tās lietas, kas tiek darītas viņu labā. Tāpēc arī remonts un prasmes parūpēties par palīdzību var būt ļoti nozīmīga.

Read More