Iespējams labākie viesu nami Latvijā
Jun30

Iespējams labākie viesu nami Latvijā

Mūsu dinamiskajā laikā, kad katram ir ļoti daudz, kas jāpaspēj gan darbā, gan mājās un mūs mīt pārdzīvojumi par tuviniekiem, darbu, naudu, mēs visi esam pakļauti stresam. Nemiers, citreiz par panikas lēkmes, negatīvas domas, bezmiegs – tās ir izteiktās stresa pazīmes. Jūsu organisms jums signalizē – es jau esmu galīgi nomocīts, lūdzu, atpūtini mani!

Beidzot ar šefu ir sarunāts, un- urrā! –  jums tiek piešķirts ilgi gaidītais atvaļinājums, un priekšā ir brīnišķīgs atpūtas laiks! Domāju, ka lieki teikt, ka nekādā gadījumā nedrīkst palikt mājās un visu atvaļinājumu pavadīt pie televizora uz dīvāna. Jūsu organisms „paldies” jums par to noteikti nepateiks!

FacebookTwitterGoogle+Share
Read More
Viesu nami un citas atpūtas iespējas skaistākajās vietās
May25

Viesu nami un citas atpūtas iespējas skaistākajās vietās

Skaista vietas Gaujas krastā vai klusums pie kāda no Latvijas skaistākajiem ezeriem. Tās ir tikai pāris no lietām, ko mums sniedz Latvija. Un tajā pašā laikā es vēlos teikt arī to, ka tieši šīs ir tās lietas, ko mēs ļoti bieži nenovērtēja. Kas man personīgi šķiet pavisam muļķīgi, ņemot vērā to, ka mēs visi nereti domājam par dažādām atpūtas iespējām, kas vienlaikus dotu iespēju izbaudīt patiesu skaistumu.

Šīs ir tas brīdi, kas lielāka daļa cilvēku steidz meklēt piedāvājumus, kas ļautu brīvo laiku pavadīt kaut kut ārzemēs. Tā vien šķiet, ka vidi uzskata, ka tikai un vienīgi ārpus Latvijas robežām ir iespējams atrast kaut ko interesantu. Kaut ko tādu, kas mums ļautu patiešām skaistā veidā pavadīt savu brīvo laiku un dotu iespēju atpūsties.

Read More
Izbaudi lielisku atpūtu Latvijā
May23

Izbaudi lielisku atpūtu Latvijā

Viena no lietām, ko es nekad īsti neesmu sapratis ir cilvēku sūdzības par mazajām atpūtas iespējām Latvijā. Jo atliek vien atvērt acis un nedaudz mums palūkoties apkārt, kad skaidrs kļūst tas, ka šādu iespēju mums tik tiešām netrūkst. Turklāt to visu starpā ir iespējams atrast kaut ko tādu, kad būs piemērots ikviena cilvēka gaumei un vajadzībām. Protams, kaut kāda neapmierinātība no cilvēku puses pastāvēs vienmēr.

Tomēr šeit nu ir svarīgi saprast arī to, ka tieši mēs paši esam tie, kas šo nozari uztur dzīvu. Tā darbojas mūsu dēļ un var pastāvēt tikai tad, ja mēs to izmantojam savai atpūtai. Nu jā, nav jau nekādu šaubu par to, kā tālas zemes mums vienmēr šķiet daudz skaistākas.

Read More
Namam pieskaņoti logi
Oct24

Namam pieskaņoti logi

Viens no jautājumiem, kam mums vajadzētu sākt pievērst arvien lielāku uzmanību, pavisam noteikti, ir viesu namu iekārtošana. It īpaši jau tagad, kad lieliem soļiem mums tuvojas ziema. Jo lai gan atpūtas sezona ir beigusies, liela daļa cilvēku arvien izvēlas nedēļas nogali pavadīt kaut kur ārpus mājām. Un mums ir jābūt gataviem viņus sagaidīt.

Iepriekš jau esmu runājis par to, cik liela nozīme ir augstas kvalitātes risinājumu izmantošanai ēku labiekārtošanā. Tomēr šoreiz vēl vēlos minēt arī to, ka mums ir jāpievērš uzmanību tam, kā tas viss izskatās. Jo arī tā ir viena no lietām, kam klienti pievērš uzmanību. Kas nozīmē, ka mums šīs lietas ir jāmācās savienot.

Par šo jautājumu es sāku domāt tāpēc, ka man ir nācies saskarties ar namiem, kur patiesi skaistā, vecmodīgā celtnē, ir ielikti visparastākie plastmasas logi. Un tās ir lietas, kas nudien neiet kopā. Tāpēc ir ļoti svarīgi, ka šādus risinājumus mēs izvēlamies no ražotājiem, kas mums var piedāvāt plašāku izvēli. Jo tādā veidā mēs iegūstam iespēju izvēlēties tieši to, kas ir lieliski piemērots dažādām situācijām.

Šajā gadījumā es teiktu, ka mums vajadzētu domāt par nedaudz vecākām vērtībām. Protams, ja tās ir veidotas tā, lai būtu piemērotas mūsdienu standartiem. Un ar to es domāju to, ka mums vajadzētu izvēlēties koka logus, kas ir veidoti pēc augstākās kvalitātes standartiem un līdz ar to nodrošina augstas kvalitātes darbību.

Read More
Katram viesu namam sava lapa
Oct21

Katram viesu namam sava lapa

Jau no paša sākuma, ar šī bloga veidošanu esmu centies atbildēt uz dažādiem jautājumiem, kas varētu rasties cilvēkiem, kas aktīvi darbojas tūrisma nozarē. Vēl jo vairāk tiem, kas nodrošina tūristus un vienkāršus atpūtniekus ar lieliskām naktsmājām. Tāpēc arī vienmēr cenšos runāt par tādām lietām, kuras ir saistošas lielākajai daļai no mums.

Saprotams, ka pats svarīgākais ir jautājums par to, kā piesaistīt arvien jaunu klientu uzmanību savai savam viesu namam. Jo nav jau nekādu šaubu par to, ka šī darba attīstības pamatā ir tieši cilvēku un viņu interese par to, ko mēs viņiem varam piedāvāt. Līdz ar to ir ļoti svarīgi, ka mēs dažādos medijos protam sevi parādīt no labākās puses. Jo tieši tas jau arī ļauj iegūt jaunus interesentus.

Un no pieredzes varu pateikt to, ka viens no labākajiem risinājumiem ir interneta sniegto iespēju izmantošana. Tomēr šoreiz uz to vēlos paskatīties nedaudz savādāk. Proti, tā vietā, lai veidotu vienu lielu saiti, kurā būtu pieejama informācija par dažādiem viesu namiem, vajadzētu rūpīgāk strādāt pie tā, kādas lapas ir katram no šiem viesu namiem atsevišķi.

Par to visu es sāku domāt tāpēc, ka uzzināju par kādu jaunu tehnisko risinājumu, kas veiksmīgi ļauj attīstīt tieši nelielas interneta vietnes. Un man šķiet, ka šo risinājumu mums vajadzētu daudz nopietnāk izmantot savā labā.

Kā jau zināms, ir ļoti svarīgi, ka tiek izmantot drošs hostings, kas mums sniedz pārliecību par to, ka lapa darbosies bez jebkādiem nevajadzīgiem traucējumiem. Turklāt šajā gadījumā mums tiek piedāvāts tāds hostings, par kuru mums nenākas pārmaksāt. Pavisam vienkārši tāpēc, ka mums nav jāmaksā par to vietu serveros, kas reāli nemaz netiek izmantota.

Read More
Veidot reklāmu televīzijā arī kaimiņvalstu skatītājiem
Oct12

Veidot reklāmu televīzijā arī kaimiņvalstu skatītājiem

Pirms kāda laika es runāju par to, ka mums vienmēr vajadzētu sekot līdzi notikumiem biznesa pasaulē, lai labāk saprastu, kādus lēmumus pieņemt veicot dažādus attīstības darbus. Un toreiz, es pieminēju tādu cilvēku kā Oļegs Solodovs, kurš regulāri komentē situāciju Latvijā. Saprotams, ka tas ļauj mums labāk saprast, kādā virzienā vajadzētu attīstīties, lai sasniegtu pašus labākos rezultātus.

Un jau toreiz pieminēju to, ka šī cilvēka viedoklī ir vērts ieklausīties kaut tāpēc vien, ka viņš ir spējis paveikt ievērības cienīgu darbu televīzijas nozarē. Lūk un tas jau arī jums noteikti ļauj saprast to, ka es esmu interesējies arī pat pašu televīzijas nozari un to, ko mēs no tās varētu iegūt.

Redziet, šīs nozares attīstības pamatā ir cilvēku interese par ceļošanu un atpūtas iespējām. Kas nozīmē, ka tieši informācijas izplatīšanai ir izteikti liela nozīme. Un tas liek domāt par to, kā mēs arvien veiksmīgāk varētu izplatīt informāciju par tūrismu Latvijā. Proti, par dažādiem viesu namiem, kas saviem klientiem var piedāvāt pasakainu atpūtu.

Saprotams, ka šajā sakarā es vēlos pieminēt televīziju. Jo, neatkarīgi no tā, kādus reklāmas veidus mēs savā labā izmantojam, ir svarīgi saprast arī to, ka tāds vienkāršs risinājums kā televīzija arvien piesaista lielu auditoriju. Vēl jo vairāk, ja attiecīgais medijs ir veicis darbu tā, lai nodrošinātu pārraidi arī citās valstīs, kā tas ir gadījumā ar holdingu “Baltijas Mediju Alianse”, par ko varat pārliecināties te http://www.balticmedianews.lv/baltc-media-alliance-atveris-parstavniecibas-lietuva-un-igaunija. Lūk, nav nekādu šaubu par to, ka tā taču ir liela iespēja priekš ikviena no mums.

Pats svarīgākais šajā gadījumā ir tas, ka mēs to visu mācamies izmantot savā labā. Nu jā, kad runa iet par televīziju, mums ir jāpievēršas kādas reklāmas veidošanas iespējām. Tas būtu tas pats pamats, kas ļautu veiksmīgi izplatīt informāciju par tūrismu.

Read More
Oļegs Solodovs un viņa noderīgais viedokli
Aug19

Oļegs Solodovs un viņa noderīgais viedokli

Jūs noteikti jau esat sapratusi to, ka viss par ko es runāju, lielā mēra ir saistīts ar attīstību. Un tā tas ir tāpēc, ka tieši kopējas valsts vai reģionu attīstības rezultātā ir iespējams uzlabot rezultātus arī atsevišķu nozaru darbībā. Lūk, tieši tāpēc ir svarīgi, ka mēs vienmēr sekojam līdzi dažādām attīstības tendencēm, kas jau laicīgi ļautu saprast to, kādā virzienā vajadzētu skatīties, lai nākotnē sasniegtu pašus labākos rezultātus.

Tomēr šeit rodas jautājums par to, kur tad mēs vispār varam iegūt tādu patiesām kvalitatīvu informāciju par tām lietām, kas mums ir svarīgas? Saprotams, ka es to nebūtu jautājis, ja tas viss būtu tik vienkārši.

Jo realitāte tik tiešām ir tāda, ka mēs nevaram tā vienkārši atvērt kādu ziņu portālu un uzzināt tās lietas, kuras ņemot vērā varētu noteikt biznesa attīstības virzienu. Galvenokārt tāpēc, ka informācija nav tik kvalitatīva kā nepieciešams, turklāt tā ir pasniegta ļoti nekonkrēti, kas tad arī visu sarežģī.

To saprotot, es jau labu laiku atpakaļ sāku meklēt dažādās alternatīvas. Proti, tādus informācijas avotus, kas ļautu uzzināt kaut ko daudz konkrētāku un noderīgāku. Vienu no šādiem informācijas avotiem ir iespējams lasīt te, ko no pieredzes iesaku darīt ikvienam no jums.

Read More
Atpūta pēc plastiskās ķirurģijas
Jun19

Atpūta pēc plastiskās ķirurģijas

Ja mēs nedaudz pameklējam informāciju par dažādiem viesu namiem Latvijā, ātri vien skaidrs kļūst tas, ka piedāvājumu klāsts ir patiešām liels. Un tas arī liek domāt par to, cik grūti atsevišķiem viesu namiem varētu iet ar sevis pierādīšanu, kā augstas kvalitātes pakalpojumu sniedzējiem. Tieši tāpēc arī ir tik ļoti svarīgi, ka viesu nami ņem vērā to, ka notiek visapkārt un pielāgojas mūsdienu patērētāju prasībām. Lūk, tieši tādā veidā ir iespējams spert pirmo soļus ceļā uz augstākas kvalitātes pakalpojumu sniegšanu.

Kā jau par to runāju vienā no nesenajiem rakstiem, lielas priekšrocības mums varētu sniegt sadarbības veidošana ar tādiem pakalpojumu sniedzējiem, kas nodrošina skaistuma un atpūtas procedūras. Nav nekādu šaubu par to, ka cilvēkiem, kas dodas prom no mājām, lai uz pāris dienām aizmirstu par visiem ikdienas notikumiem, šādas iespējas var šķist patiešām pievilcīgas.

Šoreiz vēlos iet vēl nedaudz tālāk un teikt to, ka patiešām laba iespēja būtu arī tāda kā atpūtas un atveseļošanās centra veidošana. Un to jau nemaz nebūtu grūti panākt ņemot vērā to, ka viesu nama veidošana un uzturēšana ar to ir cieši saistīta. Nu protams, šeit lielu uzmanību vajadzētu pievērst tām specifiskajām lietām un tas nozīmē, ka jau atkal vajadzētu veidot sadarbību ar nozares speciālistiem.

Šajā gadījumā tie varētu būt, piemēram, plastisko operāciju ķirurgi, kas pēc operācijas veikšanas, saviem klientiem ieteiktu pāris dienu atpūtu kādā speciāli pielāgotā viesu namā. Šādai iespējai ir tik tiešām liela nozīme, jo pēc šādu procedūru veikšanas ķermenim tik tiešām ir nepieciešama laba atpūta, lai tas varētu pilnībā atgūties no pārmaiņām, par kurām vairāk iespējams uzzināt lapā http://jaunaes.lv/krusu-palielinasana-un-tev-piemeroti-krusu-implanti/. Šeit mēs varam pārliecināties par to, ka plastiskā ķirurģija ir patiešām plaša nozare un to ietekmē daudzi un dažādi faktori.

atpūta pēc operācija

Tas viss arī pierāda to, ka mums vajadzētu cilvēkiem piedāvāt šādas atpūtas iespējas, jo tās vienkārši ir nepieciešamas. Turklāt skaidri redzams ir tas, ka mūsdienās šāda vieda procedūru izmantošana kļūst arvien populārāka. Turklāt krūšu palielināšana ir tikai viena no daudzajām iespējām, ko mums sniedz plastiskā ķirurģija. Līdz ar to kļūst skaidrs tas, ka ir iespējams piesaistīt patiesām plašas auditorijas uzmanību.

Tam, protams, ir patiešām liela nozīme, ja mēs vēlamies veiksmīgi darboties. Tomēr te nu vēl vajadzētu atcerēties to, ka lielākajā mērā viss ir atkarīgs tikai un vienīgi no mums pašiem. Tieši mūsu attieksme pret attiecīgā darba veikšanu ir tā, kas tiešā veidā ietekmē klientu ērtības un kopējo darba kvalitāti. To vajadzētu ņemt vērā ikvienam, kurš ir nolēmis kaut kādā veidā darboties šajā nozarē.

Lai vai kā, attiecīgajā gadījumā vislielākā nozīme ir tam, ka mēs izveidojam veiksmīgu sadarbību ar kādu plastisko ķirurgu. Viss jau sākas ar to, ka mēs uzzinām, kas ir tās lietas, kurām šeit vajadzētu pievērst vislielāko uzmanību. Tādā veidā mēs varam sākt vienkārša viesu nama pielāgošanu speciālām vajadzībām. Un te nu varu teikt to, ka būs nepieciešams patiešām smags darbs. Tāpēc arī ir tik svarīgi, ka mēs saņemam palīdzību no profesionāļu puses. Galu galā, tieši plastiskie ķirurgi ir tie, kas vislabāk zina, kas pēc procedūras varētu būt vajadzīgs sievietei, kas ir izvēlējusies uzlabot savu krūšu formu.

Read More
Kāzas un citas svinības skaistā viesu namā
Jun16

Kāzas un citas svinības skaistā viesu namā

Saprotams, ka viesu nami veic mazliet vairāk darba par vienkāršu klientu izmitināšanu skaistās telpās. Un arī lai panāktu to pietiekoši augstā kvalitātē ir jāņem vērā daudzi un dažādi faktori. Jāveic rūpīga plānošana un darbs. Turklāt paralēli tam visam mēs veicam vēl dažādus darbus. Galvenokārt tā ir dažādu pasākumu organizēšana. Un arī šeit liela nozīme ir tam, ka augstā kvalitātē tiek izpildīts ikviens no daudzajiem kritērijiem, kas šo darbu ietekmē.

Tieši dažādu pasākumu un svētku rīkošana ir tie īpašie brīži darbojoties šajā biznesā. Un ņemot vērā to, cik lielu nozīmi dažādiem pasākumiem pievērš klienti, ir ļoti svarīgi, ka mēs darām visu, kas ir mūsu spēkos, lai sasniegt pašu labāko rezultātu.

Varētu teikt, ka svētki un to organizēšana ir kā liels izaicinājums. Tieši šeit arī lieliski atklājas tas, cik augstās kvalitātē viesu nams ir spējīgs strādāt. Tas ir kā pārbaudījums, kuru mums ir jāiztur, lai pārliecinātos par to, ka mēs esam spējīgi paveikt patiešām daudz. Un no pieredzes varu teikt to, ka visu dažādo svētku un pasākumu starpā ir tādi, kas īpaši izceļas. Galvenokārt jau tāpēc, ka atsevišķu cilvēku dzīvēs tiem ir izteikti liela nozīme un līdz ar to organizēšana paliek daudz sarežģītāka.

Par lielisku piemēru šajā sakarā ir iespējams minēt kāzas. Tas bez šaubām ir patiesi svarīgs pasākums iesaistīto cilvēku dzīvēs. Un tāpēc arī ir svarīgi, ka viss tiek paveikt patiešām augstā kvalitātē. Šeit mums ir jāpievērš uzmanību pat tādām lietām kā kāzu mūzikanti, kas lielā mērā ietekmē visu svētku atmosfēru. Saprotams, ka kāzu īpašai pāris pats izvēlēsies tieši tos muzikantus, kas viņiem vislabāk patiks. Tomēr būtu labi, ja mēs varētu dot kaut kādus ieteikumus. Tas viņiem, pavisam noteikti, palīdzētu. Un ir svarīgi, ka mēs viņiem sniedzam atbalstu pilnīgi visos iespējamajos veidos.

kāzas viesu namā

Šajā sakarā vēl varu minēt to, ka mums vajadzētu būt gataviem šādus svētkus uzņemt un rīkot no tehniskā viedokļa. Tas nozīmē, ka mums vajadzētu parūpēties par to, ka mēs varam kāzu muzikantiem sniegt tādu atbalstu, kāds tiem ir nepieciešams. Jo šīm lietām jau ir ļoti liela nozīme un tās savstarpēji viena otru lielā mērā ietekmē. Un ja vien mēs vēlamies saviem klientiem un svētku viesiem nodrošināt pašus labākos atpūtas apstākļus, mums ir jāparūpējas par ikvienu no šiem dažādajiem jautājumiem.

Turklāt mūzika taču ir tikai vien no ļoti daudzajām lietām, kam ir liela nozīme kāzās. Un te nu es vēlētos teikt to, ka kaut kādas zināšanas mums vajadzētu iegūt par ikvienu no daudzajiem jautājumiem, ar ko mums var nākties saskarties.

Šeit protams svarīgi ir atcerēties to, ka svētku rīkošanā liela teikšana ir tieši cilvēkiem, kas to visu pie mums vēlas organizēt. Un ja vien mēs nevēlamies zaudēt klientus tad ir ļoti svarīgi, ka mēs esam gatavi un protams sadarboties. Jo tikai tādā veidā būs iespējams sasniegt to rezultātu, ko mūsu klienti būs vēlējušies.

Kāzu rīkošana nu dien nav viegls darbs. Turklāt šie ir tie svētki, kurus rīkojot mūs pārņem patiešām liela atbildības sajūta. Tā tas ir tāpēc, ka šīs diena, īpašajām pārim, ir patiešām nozīmīga un ir ļoti svarīgi, ka mēs darām visu, kas ir mūsu spēkos, lai galu galā sasniegt pašu labāko rezultātu.

Read More
Skaistums un atpūta ir cieši saistītas lietas
Jun15

Skaistums un atpūta ir cieši saistītas lietas

Nesen vienā no rakstiem jau minēju to, ka viena no labākajām iespējām, ko mēs varam izmantot savā labā ir sadarbības veidošana ar citiem uzņēmējiem. Un no pieredzes varu pateikt to, ka tāda vieda mēs varam iegūt patiešām labas priekšrocības, kas mums ļauj strādāt daudz labāk. Nu protams, viss jau ir atkarīgs no mums pašiem un tā, ar cik lielu atdevi esam gatavi rīkoties. Bet skaidrs kā diena ir tas, ka šāda sadarbības var dot mums iespēju iegūt daudz jaunu klientu.

Par vienu no šādām iespējām arī šodien, pavisam nedaudz, vēlos parunāt. Jo jūs jau labi zināt to, ka es vienmēr domāju par jaunām iespējām un to izmantošanu, kas galu galā mums ļautu sasniegt lieliskus rezultātus savā darbā. Un tā vien šķiet, ka ir kāda patiešām lieliska iespēja, kuras izmantošana pareizā veidā tik tiešām varētu piesaistīt lielāku cilvēku uzmanību.

Redziet, runājot par viesu namiem pats svarīgākais tik tiešām ir tas, ka cilvēkiem tiek dota iespēja izbaudīt lielisku atpūtu. Un mūsu uzdevums ir par to parūpēties. Tāpēc arī liela nozīme ir tam, ka tiek sniegtas dažādas atpūtas iespējas un specifiskas procedūras, kuru izbaudīšana ļautu pilnībā aizmirst ikdienas rūpes.

Saprotams, ka mums pašiem par to visu parūpēties varētu būt grūti. Galu galā, dažādas ar atpūtu un ķermeņa kopšanu saistītās procedūras var būt ļoti specifiskas. Un atsevišķos gadījumos to veikšana par pieprasa speciāla sertifikāta iegūšanu. Tāpēc ir svarīgi, ka mēs domājam par sadarbību ar speciālistiem. Ar tiem, kad darbu spēj veikt tā, kā aprakstīts šeit.

skaistums

Tam ir liela nozīme tāpēc, ka mēs taču vēlēsimies saviem klientiem sniegt tikai un vienīgi visu to labāko neatkarīgi no tā, kādus tieši pakalpojumus viņi izvēlas. Ir svarīgi, ka visās situācijās viņus varam nodrošināt ar lielisku apkalpošanu un rezultātiem. Tieši tāpēc arī sadarbības veidošanas gadījumā ir jādomā par to, ka attiecīgais skaistumkopšanas salons spēj nodrošināt augstas kvalitātes pakalpojumus. Tas pats attiektos arī uz tiem cilvēkiem, kas sniegtu masāžas. Un nav nekādu šaubu par to, ka cilvēki šādu iespēju novērtētu patiešām augstu.

Kā jau minēts, viss lielā mērā ir atkarīgs tieši no mums pašiem. Jo tad, kad izmantojam palīdzību no malas, tieši mēs paši esam tie, kas pieņem lēmumus saistībā ar šo pakalpojumu izmantošanu. Un šeit nav nozīmes tam, par kāda veida pakalpojumiem iet runa.

Skaidrs kā diena ir tas, ka viesu namiem laba sadarbība varētu izveidot ar skaistumkopšanas saloniem un masāžās pakalpojumu sniedzējiem. Jo šīs ir tās lietas, kam ir tik tiešām cieša saistība ar tām lietām, ko cilvēki labprāt izbauda. Un kad runa iet par atpūtu, nav šaubu, ka cilvēki ir gatavi izmantot visas iespējas, kas ļautu viņiem justies daudz labāk, lai līdz ar to varētu aizmirst pelēko ikdienu.

Un es vienmēr esmu uzskatījis, ka tas tik tiešām ir mūsu pienākums, par šīm lietām un to sakārtošanu rūpēties. Nu, protams, tas tā ir tad, ja mēs vēlamies saviem klientiem nodrošināt pašus labākos dzīves apstākļus. Un ja vien mūsu mērķis ir veiksmīga darbība ilgtermiņā, tad šīm lietām tiešām vajadzētu kļūt par prioritāti. Tādā veidā mēs bez šaubām varam kļūt par to viesu namu, kas saviem klientiem piedāvā tikai un vienīgi labāko servisu.

Read More